Dům sv. Josefa - chata

Pohled na starší (původní) budovu. V pozadí hraniční česko-slovenský hřeben. Pohled na starší (původní) budovu. Pohled na novější budovu. Starší (původní) budova v zimě. Chodba a dřevěné schodiště ve "staré" (= původní) budově.
Koupelna v původní budově. Koupelna v původní budově. Toaleta v původní budově. Pokoj v původní budově. Podkrovní pokoj v původní budově.
Podkrovní pokoj v původní budově. Podkrovní pokoj v původní budově. Sprchový kout v původí budově. Spojovací chodba mezi původní a novou budovou. Vpravo vzadu vchod do kaple. Jídelně dominují útulná krbová kamna.
Součástí chaty je i kaple. Vitráž při vstupu do kaple. Kuchyňka v nové budově. DSC 1905 DSC 1910
Chodba v nové budově. Interiér pokojů v nové budově. DSC 5651 IMG 1067 Interiér pokojů v nové budově.
V areálu chaty je i nové, moderní sportovní hřiště s umělým povrchem. Lze ho využít především na tenis, volejbal, basketbal či fotbal. P1140709 (1) V roce 2010 se dostavěla nová dřevěnice, jejíž součástí je kromě útulných pokojů i sauna. DSC 0127 140302-oslavagrun-VKUB-196 : Grun, oslava, verunka
Společenská místnost s krbem v přízemí domu. Interiér podkrovních pokojů. DSC 1843 DSC 1837 Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.
Součástí dřevěnice je i finská sauna. Kapacita sauny je zhruba 6 lidí. Sprchové kouty před saunou. Ledová voda je samozřejmostí a v zimě může její funkci nahradit také sníh:) DSC 1758 DSC 1769 V letním období je před dřevěnkou postaven mobilní bazén.